Системи контролю доступу, навіщо вони

На великих підприємствах, офісах і складах часто встановлюють систему контролю доступу. Це один з різновидів охоронних систем. Існує кілька видів таких систем. Мета таких технічних засобів-це більший контроль переміщення і доступу персоналу до деяких об’єктів і приміщень в офісах або на виробництві. Найголовніше завдання забезпечити безпеку об’єкта.

Дуже зручно встановлювати такі системи для того, що б не видавати кожному співробітнику в’язку ключів від офісних дверей і кімнат, тому якщо підключити Ваше підприємство до такої системи, Вашим співробітникам досить буде видати ключові карти. Дані з цих карт вводять в спеціальний пристрій зчитувач і цих даних з картки досить, щоб відкрити двері. Після того коли персонал покинув приміщення Ви можете відключити дані які введені в їх карти і їм в доступі буде відмовлено аж до ранку. З такою захисною системою Ви завжди в курсі того хто зайшов в приміщення, в який час і в які двері. Можна розділити доступ до різних кімнат і частин будівлі для різних співробітників. Наприклад, одні співробітники можуть входити в одну частину будівлі, інші співробітники в іншу частину будівлі, а деякі можуть входити в певні приміщення або кімнати. А наприклад у власника є доступ до всієї будівлі.

Якщо хто небуть намагається потрапити в приміщення, в яке у нього немає доступу, то Ви отримаєте повідомлення про це і зможете розібратися чому людина намагається туди потрапити. Так само Ви можете зробити контроль доступу спільно з камерами відеоспостереження, Така система тільки посилить рівень безпеки Вашого будинку. Так як відеокамери записують все, що відбувається в будинку і в який час. Так що якщо система показує що хтось намагається пробратися туди, куди в нього немає доступу, камера відеоспостереження все запишуть і збережуть. Так що пізніше можна при необхідності все переглянути.

Будь-яка система безпеки виконує завдання забезпечення безпеки об’єкта і людей. Тому Вам необхідно з’ясувати які завдання повинна виконувати Ваша система охорони і що Ви від неї хочете. Звичайно дуже важливо проконсультуватися з фахівцями. Вони зможуть підказати найоптимальніший варіант охорони для Вашого об’єкту. З огляду на всі плюси і мінуси і потреби замовника. Ви зможете більше контролювати свій бізнес і Ваших співробітників, а так само доступ до цінних паперів і речей. В наш час безпека є дуже важливою для бізнесу і життя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *